Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα
| Wi-Fi | Πισίνα Πισίνα στην ταράτσα Θερμαινόμενη πισίνα | Σπα & Ευεξία Τζακούζι |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κλιματισμός | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα με 3 υπνοδωμάτια διαθέτει τζακούζι και απέχει σχεδόν 6 χλμ. από διάφορους χώρους ψυχαγωγίας, όπως Δημοτικό Θέατρο.
Η βίλα με 4 μπάνια απέχει 5 χλμ. από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος και περίπου 15 λεπτά οδικώς από σημεία πολιτιστικού ενδιαφέροντος, όπως Convento de Santo Inácio.
Αυτό το κατάλυμα έχει μπάνιο με μπανιέρα σπα, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Οι επισκέπτες έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν πιάτα βραζιλιάνικης κουζίνας, που σερβίρονται στο Boteco do Cabeça, που βρίσκεται σε απόσταση μόλις 1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος18 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Κομμωτήριο
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Πισίνα στην ταράτσα
- Θερμαινόμενη πισίνα
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Τζακούζι
- Πισίνα με θέα
- Ρηχή πισίνα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καταστημάτων
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Καθιστικό
- Ταράτσα
- Έπιπλα κήπου
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα;
Οι πελάτες της η Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα;
Η Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Υπάρχει πσίνα σε η Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα;
Ναι, οι πελάτες της η Casa Temporada Cabo Frio Casa Por Do Sol Βίλα θα απολαύσουν πισίνα στην ταράτσα. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας σε παραθεριστική κατοικία;
Οι πελάτες της παραθεριστική κατοικία είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.